Szép eredményt értek el tanulóink a Budapesti Diákolimpia Mezei-futóversenyén.
A II. korcsoport fiú versenyzői megnyerték az egyéni és a csapatversenyt is.

Az egyéni győztes: Szabó Szilárd 4.b osztályos tanuló.

A csapat tagjai:

Szabó Szilárd 4.b

Giba Előd 5.b

Kötél Márk 4. e

Szelényi Márk 4.b

Ezzel a kiváló eredménnyel kijutottak az országos döntőre, amely
2017. április 11-én, Gödöllőn kerül megrendezésre.

Gratulálunk a versenyzőknek és az őket felkészítő testnevelő tanároknak.

 

Szombaton volt a „Játsszunk együtt!” csapatverseny szuperdöntője.

 

Eredményeink:

1. évfolyam         I. hely felkészítő: Mesterné Biró Anikó

2. évfolyam:         I.hely felkészítő: Kállai Ildikó

3. évfolyam:         II. hely felkészítő: Molnár Csilla

4. évfolyam:         I.hely felkészítő: Kállai Ildikó

1. évfolyam csapattagok:
Jánosity Áron, Szaniszló Flóra, Varga Ákos, Varga Ármin, Varga Kata, Lakatos Dominik, Márkus Liliána, Váradi Kata, Bátfai Tamás, Guzmics Levente, Hudomiet Dóra, Nagy Bence

2. évfolyam csapattagok:
Fajger Nóra, Mészáros Hanna, Csákay Boglárka, Rozsnyai Anna, Ősz Eleonóra, Kónya Martin, Oláh Márton, Kemény Gergő, Szilágyi Dominik, Kenyeres Miklós, Halasi Levente, Nagy Attila

3. évfolyam csapattagok:

Bankó Richárd, Bélius András, Buzál Bora, Csikós Zétény, Farkas Dávid, Gerhardt Ábel, Kiss-Berta Júlia, Kun Szebasztián, Orbán Regina, Tóth-Hajnal Máté, Vigh Dóra, Virág Nóra

4. évfolyam csapattagok:
Rozsnyai Nóra, Barta Erika, Libor Gréta, Tillman Emma, Petrohán Zsófia, Pallai Nikolett, Szabó Szilárd, Szelényi Márk, Kötél Márk, Mészáros Vince, Birkás Szabolcs, Tóth Balázs


Összesítésben is elnyertük a Vándorkupát, idén harmadszor,
így véglegesen a miénk lett.

 

 

A kerületi atlétika versenyen iskolánk alsó tagozatos tanulói remek eredményeket értek el.

I. korcsoport
(2008- 2009-es születésűek)

fiúk IV. helyezést,
lányok V. helyezést
értek el.

Csapattagok:

Kónya Martin 2.a

Nagy Attila 2.b

Halasi Levente 2.c

Zentai Noel 2.c

Pallinger Botond 2.c

Kenyeres Miklós 2.d
Fajger Nóra 2.b

Csákay Boglárka 2.c

Rozsnyai Anna 2.c

Tóth Édua 2.c

Molnár Bettina 2.c

Szaniszló Flóra 1.a

II. korcsoport
( 2006- 2007-es születésűek)

fiúk II. helyezést,
lányok I.helyezést
értek el.

Csapattagok:

Kötél Márk 4.e

Oláh Máté 4,e

Szelényi Márk 4.b

Szabó Szilárd 4.b

Tóth Balázs 4.b

Baracsi Levente 4.d

Tillman Emma 4.b

Kollárik Flóra 4.b

Pallai Nikolett 4. c

Rozsnyai Nóra 4.e

Rozsnyai Eszter 4.e

Bélius Dorottya 4.e

Pallai Nikolett egyéni összetettben II. helyezést ért el.

Felkészítő: Kállai Ildikó

 

További részletek: http://www.18dol.hu/index.php/programok/jatsszunk-egyutt