Kandó News Híradó

Ez a Kandó Téri Általános Iskola hivatalos iskolablogja

Kerületi Angol Nyelvi Verseny az 5. és 6. évfolyam számára

Február 3.-án a Brassó Utcai Általános Iskolában rendezték a Kerületi Angol Nyelvi Versenyt az 5. és a 6. évfolyamok számára. Nagyon szép eredmények születtek:

 

5. évfolyam

2. Németh Richárd 5/a - Varga Katalin

3. Bánhegyi Alex 5/d - Szász Edina

 

6. évfolyam

1. Gergely Luca 6/b - Dobrocsiné Derényi Ildikó és Petróczi János 6/c - Totiszné Forgó Sarolta

2. Eszes Gergő - 6/b - Dobrocsiné Derényi Ildikó

Országos Angol –Nyelvi Tanulmányi Verseny

Országos Angol –Nyelvi Tanulmányi Verseny

Iskolai Forduló 2016. dec. 13.

A 6. 7. és 8. évfolyamos tanulók közül 55 fő vett részt az iskolai fordulón. 5 tanuló feladatlapját lehetett tovább küldeni a budapesti fordulóba.

7. évfolyam

1 Kálmán Réka 7c (Kemény István, Johnson Krisztina)

2 Stróbli Olivér7a     (Mészáros Kinga)

3 Dévényi Róbert 7a (Mészáros Kinga)

4 Kádár Szabolcs 7a (Mészáros Kinga)

 

8. évfolyam

Zambelly Soma 8c (Dobrocsiné D. Ildikó)

A verseny a 7. és a 8. évfolyam számára szólt, de a hatodikosok számára is lehetővé tettük a részvételt, aki nagyon szépen szerepeltek, az első és a harmadik helyen holtverseny alakult ki.

1 Petróczi János        6c Totiszné F. Sára

1 Eszes Gergely         6b Dobrocsiné D. Ildikó

2 Bognár András      6c Totiszné F. Sára

3 Veiland Krisztián 6c Totiszné F. Sára

3 Mosolygó László 6a Dobrocsiné D. Ildikó

Angol és Közgazdasági Verseny

BGSZC Szent István Közgazdasági

Szakgimnáziuma és Kollégiuma

 

2. helyezés: „Bantus” csapat

Kovács Gergő 8/c

Szilvássy Dániel 8/c

Szűcs Péter 8/c

 

Felkészítő tanár: Dobrocsiné Derényi Ildikó

Gratulálunk!

Tímár Éva Literature Festival

5 th Form



1 st place: Szabó Bálint 5/d (Dobrocsiné D. Ildikó)

2 nd place: Kun Enikő 5/d (Dobrocsiné D. Ildikó)

Bánhegyi Alex 5/c (Szász Edina)

3 rd place: Sámóczi Milán 5/b (Varga Katalin)

 

6 th Form



1 st place: Varga Virág 6/c (Dobrocsiné D. Ildikó)

2 nd place: Szakmári-Hegyi Katalin 6/a (Dobrocsiné D. Ildikó)

3 rd place: Héring Lotti 6/a (Dobrocsiné D. Ildikó)

 

7 th Form



1 st place: Geiger Anna 7/a (Mészáros Kinga)

2 nd place: Fedeles Flóra 7/b (Dobrocsiné D. Ildikó)

3 rd place: Stróbli Olivér 7/a (Mészáros Kinga)

 

8 th Form



1 st place: Dudás Anna 8/c (Dobrocsiné D. Ildikó)

2 nd place: Majercsik Kata 8/c (Dobrocsiné D. Ildikó)

3 rd place: Nánási Tímea 8/c (Dobrocsiné D. Ildikó)

Európán át kerületi angol-földrajz verseny, esőben

1. helyezést ért el a 8.-os csapat: Koncsik Katinka 8/c, Ocskay Fanni 8/b, Gál András és Vass Szilárd 8/a


2. lett a 7. -es csapat: Bíró Tamás és Kun Fanni 7/b, Kovács Gergely és Baranyi Kristóf 7/c

A felkészítő tanárok: Gálné Kálmán Aranka, Dobrocsiné Derényi Ildikó, Szász Edina, Mészáros Kinga

Szeretettel gratulálunk diákjainknak és pedagógusainknak egyaránt, akiket még a természet erői sem tudtak legyőzni a tegnap délutánon! :)